Kitos sritys Korian

Kitos sritys

Mūsų gaminius galima pritaikyti ne tik virtuvėje ar vonios kambaryje, bet visur, kur tik Jūs norite ir galite įsivaizduoti – parduotuvėse, maitinimo įstaigose, ofisuose, sveikatos priežiūros įstaigose, viešbučiuose, konferencijų salėse ar net laivininkystėje.

Parduotuvė tai kaip teatras. Ekspozicija turi būti paremta šviesa, medžiagomis ir spalvomis. Taip yra išryškinamos prekės, gaminiai. Štai dėl to dizaineriai dažnai pasirenka mūsų gaminius.

Corian

Dėl galimybės išgauti praktiškai bet kokią norimą formą ir net įspausi (išgraviruoti) logo, Jūsų parduotuvė įgis kur kas daugiau žavesio. Pasirenkant iliuminacines spalvas, galima sukurti foninį apšvietimą, kuris suteiks Jūsų parduotuvei jaukumo ir šilumos. Corian įvairiapusiškumas suteikia galimybę papuošti parduotuvės fasadui, sienų plakiravimui ir stelažams bei prekystaliams bet kokios srities parduotuvėms.

Sveikatos priežiūros kabinetai bei maitinimo įstaigos

Dėl higieninių savybių ir nesudėtingos priežiūros reikalavimų gaminiai iš Corian ir Montelli medžiagų tampa vis populiaresni sveikatos priežiūros kabinetuose, kavinėse, baruose bei klubuose. Šiuos paviršius yra itin paprasta nuvalyti, kadangi paviršius be porų, tai ant jo nesikaupia nešvarumai bei bakterijos. Paviršiai taip pat atsparūs dėmėms.

korianas

koreanas

Bankuose, viešbučiuose bei ofisuose dažniausiai įrengiami gaminiai iš Corian ir Montelli medžiagų dėl lygaus paviršiaus, atsparumo lūžiams ir įbrėžimams – tai yra labai svarbu ten, kur paviršius yra nuolat naudojamas didelėm apkrovom.

koriano kriauklės

Laivininkystėje Corian ir Montelli medžiagos naudojamos laivų kajutėse. Kadangi iš šių medžiagų galima pagaminti kokios tik nori formos paviršių, taip galima sutaupyti labai daug vietos. O tai laivų kajutėse yra itin svarbu.

marmuras

Taip pat reikia nepamiršti ir itin svarbios patalpos, kurioje mes lankomės po keletą kartų per dieną. Nesvarbu kur ji bebūtų – kavinėje, banke, ofise, viešbutyje ar net gydymo įstaigoje, čia visada turi būti švaru bei higieniška. Dėl atsparumo nešvarumams, bakterijoms bei paprastos priežiūros švarą bei tvarką palaikyti palengvina mūsų gaminiai! Tokia aplinka liksite patenkinti ne tik Jūs, bet ir Jūsų kolegos, klientai bei darbuotojai!

granitas