Holiday Inn, Vilnius, Lithuania Corian
<< Atgal

Holiday Inn, Vilnius, Lithuania

2015 m. įmonė „Gforma“ pagal architektų pateiktą interjero dizaino koncepciją pagamino daugumą horizontalių ir vertikalių paviršių viešbutyje „Holiday Inn“. 134 kambariuose iš lanksčios ir lengvai formuojamos Corian® medžiagos sumontuoti lovų rėmai ir galai, stalviršiai, lentynos, dušo kabinos, plautuvės.

Kambariuose pastatytos dvigulės lovos su DuPont™ Corian® atramomis galvos pusėje ir lentynėlėmis kojūgalyje. Atramose įmontuotas slankiojimo mechanizmas, kurio dėka baldus lengva perstumdyti – iš dvigulės lovos padaryti dvi viengules ir atvirkščiai. Akrilinio akmens lovos rėmas sujungtas su naktine spintele ir pasislenka kartu. Toks baldas sukuria ore kabančios lovos įvaizdį.

Prieškambaryje iš DuPont™ Corian® medžiagos išlankstytas stalelis-baras, sujungtas su lentynomis ir sienos plokšte, kurioje įtvirtintas televizorius. Stalelyje-bare įmontuotas šaldytuvas. Kiekviename kambaryje įrengta išmanioji namų sistema ir LED šviestuvai, o erdvę pagyvina šviečiančios dušo kabinos juostelės, matomos iš vonios pusės ir iš kambario.

Iš dviejų storių DuPont™ Corian® Ultra Translucent Ice medžiagos pagaminta gaubta dušo kabina iš išorinės pusės formuoja kambario sieną. Įjungus dušo kabinoje LED šviestuvus, iš kambario matyti blyškiai šviečianti sienelė su ryškiomis juostomis ir duše esančio žmogaus siluetas. Vonios lentynėlės ir plautuvės taip pat pagamintos iš DuPont™ Corian® akrilinio akmens.

Modernūs ir elegantiški paviršiai iš DuPont™ Corian® dirbtinio akmens skoningai sujungia vonios, poilsio ir darbo kambario erdves į vieną bendrą visumą. Ši medžiaga higieniška, neįgerianti, lengvai ir greitai valoma bei vizualiai kuria švaros ir jaukumo įspūdį.